


1 333 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Buick Sail 1.6 -- L01 -- 06.2001 - 07.2004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.3090.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 90121445;96215669 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 1997, 2002, 2012, 2018, 2009, 1995, 2004, 2000, 2016, 2003, 2014, 2001, 2025, 1999, 2019, 2015, 2011, 2013, 1996, 2006, 2022, 2017, 2020, 2005, 1998, 2008, 2007, 2010, 2021, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Buick, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nexia, Aveo, Lanos, Racer |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |