
2 592 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Fiat 500l 1.4 (199LYB1B) -- 843 A1.000 -- 09.2012 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.4939.41 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 51884303;51885408;51937217;51937218 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 284 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2020, 2019, 2023, 2022, 2015, 2013, 2012, 2016, 2018, 2021, 2025, 2014, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |