
3 306 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Accord VIII 2.0 i (CU1) -- R20A3 -- 06.2008 - 06.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.B269.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 45251TL0G50;45251TL0G51 |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 320 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2020, 2009, 2022, 2023, 2019, 2015, 2011, 2013, 2012, 2016, 2008, 2018, 2021, 2010, 2014, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |