
3 613 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Infiniti Qx56 56 AWD -- VK56VD -- 03.2010 - 01.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.B631.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 432061LB0A |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2020, 2019, 2023, 2022, 2015, 2011, 2013, 2012, 2016, 2018, 2021, 2010, 2014, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |