


3 288 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Subaru Outback 2.5 i AWD -- -- 07.2014 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.D245.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Кросс-номери | 26300AL010;26300AL04A |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 57 мм |
| Зовнішній діаметр | 315 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2020, 2019, 2023, 2022, 2015, 2013, 2016, 2018, 2021, 2025, 2014, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Outback |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |