3 059 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
0 986 478 555, 0 986 479 B38, 015 523 0023, 015 523 0023/PD, 016.667-00A, 03.110.1926.210, 07517, 09.8475.10, 10 90 7517, 10639, 1110178, 1163204700, 16950, 1815203344, 1815313344, 187081, 19-0809, 19-0809MAX, 19-0809SPORT, 197059, 203344, 23-0645, 24012201961-PCS-MS, 24012201961-PCS-MSP, 24012201961-SET-MS, 24012201961-SET-MSP, 2D0 615 601 B, 2D0 615 601 E, 313344, 361302040298, 400.3605.20, 44062, 5010-0191, 55202, 567810CH, 567810J, 5815203344, 5815313344, 603340, 603344, 6040895, 6051430, 61-00-0528, 61-00-0528C, 610528, 610528C, 6110472, 800-645, 82B0507, 873562, 8DD 355 105-811, 8DD 355 105-811, 904 423 0212, 904 423 0312, 904 423 0512, 904 423 0512 07, 9071041, 92089803, 99 91 0639, A 904 423 0212, A 904 423 0312, A 904 423 0512, A 904 423 0512 07, ADC1614V, ADU174352, ADU174360, AND6429, B130361, BBD5725S, BCR191A, BD-0185, BD0538, BN-1728, BS 8601, BS4543, BS-5290, BS-6580, BS-6580C, BSG 60-210-009, CD5191V, DF 155103, DF4089S, DF538, DP-0528, DP-0528C, FBD254, FBD256, FCR191A, FLDI00036, FO 2541, FT31527, GDB122196, K010516, K210516, KBD5725S, LVBD1044Z, MDC1079, MER115, NBD992, PCD18012, QD5163, RD00458, RT 2716, RT 2716-GL, SKBD-0022236, TB219147, TX 70-25, WGR6191-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 400.3605.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 285 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 145 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |