6 323 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери:
17720, 197761, 2134429, 22 94 3930, 22.35.105, 361302040430, 43930, 450.5202.20, 450.5202.54, 450.5202.55, 53-83 521 0005/PD, 562654CH-1, 562654JC, 562654JC-1, 8DD 355 118-871, 8DD 355 118-871, 92162003, 92162005, ADJ134304, ADJ134347, BBD5999S, BG9007C, C210R2091, CD7434V, DDF1434, DDF1434C-1, DP1010.11.0522, LR019988, MDC1825, MDC1825C, QD3524, QD3524HC, RT 20552, RT 20552-GL, RT 20552-GL T3, RT 20552-GL T5, RT 20552-GL T6, RT 20552-GL T9, SDB000621, SDB000622, SDB000623, SDB000624| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 450.5202.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 360 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |