Застосування:
Mini Mini One -- W10 B16 A -- 06.2001 - 09.2006| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34892 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 31356757069 |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина | 38.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2001, 2002, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |