302 ₴
Застосування:
MAN TGE 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) -- DASA -- 08.2017 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 184484 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 2N0511035;65437220002 |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2023, 2017, 2025, 2021, 2020, 2022, 2024, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | MAN, Volkswagen |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Crafter |