Застосування:
Nissan Micra II 1.0 i 16V (K11) -- CG10DE -- 08.1992 - 07.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 42510 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 546134F100 |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 39.7 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2003, 1994, 1999, 1996, 2000, 2002, 1993, 1992, 2001, 1997, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 41.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Micra |