Застосування:
Ford Ranger 2.2 TDCi -- GBVAJPF,ENPF -- 04.2011 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 174230 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 1728256 |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2023, 2017, 2025, 2021, 2020, 2022, 2013, 2016, 2015, 2024, 2012, 2014, 2011, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |