231 ₴
Застосування:
Ssang Yong Actyon I 200 Xdi 4WD -- D20DT -- 07.2007 - 06.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41475 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 4471208001;4471231000 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2008, 2004, 2007, 2022, 2013, 2016, 2015, 2014, 2009, 2006, 2012, 2017, 2021, 2020, 2011, 2019, 2003, 2010, 2025, 2005, 2024, 2002, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |