Застосування:
Jeep Cherokee 2.4 4x4 -- ED1 -- 09.2001 - 01.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41000 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 52088778AA;52088778AB;K52088778AA |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 59 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2008, 2004, 2007, 2005, 2001, 2002, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Cherokee |