140 ₴
Застосування:
Mercedes-benz T1/tn 407 D (611.367, 611.368) -- OM 616.913,OM 616.939 -- 07.1981 - 01.1989| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10248 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Кросс-номери | 6113260081;A6113260081;611326008164 |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Довжина | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 1990, 1989, 1984, 1994, 1983, 1991, 1982, 1993, 1992, 1986, 1985, 1987, 1988, 1981 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |