3 432 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.148.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6420904852;6420906352;A6420904852;A6420906352 |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2017, 2021, 2011, 2016, 2015, 2023, 2020, 2013, 2014, 2018, 2024, 2012, 2019, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, Viano, Sprinter, A-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |