| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.399.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 13322245006;13322246135;13322246974 |
| Висота | 185 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1992, 1995, 2004, 2003, 1997, 1993, 1999, 2000, 2002, 2001, 1994, 1998, 1991, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |