624 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.414.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 8D0127435 |
| Висота | 158 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2008, 2006, 1999, 2000, 2005, 2001, 1998, 2002, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4, Superb, A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |