| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.458.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1712934;2C119176BA;2C119176BB;4437885 |
| Висота | 196 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2006, 2005, 2002 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |