704 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.832.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6Q0201051;6Q0201051B;6Q0201051H;6Q0201511 |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2003, 2011, 2009, 2008, 2006, 1999, 2000, 2005, 2013, 2001, 2012, 2002, 2010, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Ibiza, Polo, Cordoba, Altea |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |