


758 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 610 0052 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2053305501;2053305601;2053330314;A2053305501;A2053305601;A2053330314;2053305501;2053305601;2053330314;A2053305501;A2053305601;A2053330314 |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2023, 2014, 2015, 2025, 2022, 2016, 2020, 2024, 2018, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |