| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 033 0088 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1683330214;1683330614;A1683330214;A1683330614;1683330214;1683330614;A1683330214;A1683330614 |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2004, 1998, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |