| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 501 0001 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 321501541;321501541 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1989, 1988, 1984, 1980, 1985, 1987, 1983, 1981, 1986, 1979 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |