



179 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-14 610 0032 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 545511J000;545511Y000;545514L000;545511J000;545514L000;545511J000;545514L000;545511J000;545511Y000;545514L000 |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 33 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2023, 2014, 2009, 2018, 2025, 2015, 2022, 2011, 2008, 2012, 2010, 2020, 2024, 2016, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Solaris, Picanto, Rio, Accent, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |