



738 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 610 0054 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2053301907;2053302007;2053305901;2053306001;2053306101;2053306201;2053330214;A2053301907;A2053302007;A2053305901;A2053306001;A2053306101;A2053306201;A2053330214;2053301907;2053302007;2053305901;2053306001;2053306101;2053306201;2053330214;A2053301907;A2053302007;A2053305901;A2053306001;A2053306101;A2053306201;A2053330214 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2023, 2014, 2015, 2025, 2022, 2016, 2020, 2024, 2018, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |