966 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 610 0051 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2053305801;2053330414;A2053305801;A2053330414;2053305801;2053330414;A2053305801;A2053330414 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2013, 2012, 2024, 2025, 2020, 2016, 2017, 2014, 2022, 2018, 2019, 2015, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |