



489 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 53-14 710 0008 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | LR054831;RGX500111;LR054831;RGX500111 |
| Висота | 81 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.5 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2012, 2010, 2007, 2004, 2005, 2009, 2016, 2017, 2014, 2018, 2006, 2015, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery, Range Rover, Range Rover Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |