| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 714 610 0039 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2216265;2216267;JX613A423CEB;JX613A424CEB |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2025, 2020, 2024, 2022, 2018, 2019, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |