| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 610 0049 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 4H0407182B;4H0407182C |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2012, 2010, 2009, 2016, 2017, 2014, 2018, 2015, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |