| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100 407 0002 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 251407077;251407077B;251407077;251407077B |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1991, 1981, 1983, 1992, 1987, 1986, 1982, 1984, 1990, 1985, 1979, 1988, 1989, 1980 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |