



972 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 610 0065 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 2053301305;2053301405;2053301705;2053301805;2053330014;A2053301305;A2053301405;A2053301705;A2053301805;A2053330014;2053301305;2053301405;2053301705;2053301805;2053330014;A2053301305;A2053301405;A2053301705;A2053301805;A2053330014 |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2013, 2025, 2024, 2020, 2016, 2017, 2014, 2022, 2018, 2019, 2015, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |