


165 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BMW 33 32 6 775 683*| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM1291 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 33 32 6 775 683* |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |