Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 23281, FEBI BILSTEIN 23282, KRAFT AUTOMOTIVE 4233891, TOYOTA 48068-09030, TOYOTA 48068-59035, TOYOTA 48068-59055, TOYOTA 48068-59075, TOYOTA 48069-09030, TOYOTA 48069-59035, TOYOTA 48069-59055, TOYOTA 48069-59075, TOYOTA 48655-0D060, TOYOTA 48655-52010, METZGER 52029108, MAXGEAR 72-5090, SWAG 81 92 3281, SWAG 81 92 3282, ACKOJA A70-0259, BLUE PRINT ADT380209, BGA BU9121, BGA BU9122, LYNXauto C8595, FENOX CAB20048, DYNAMATRIX DS13-0207| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38TY1600 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 23281;23282;4233891;48068-09030;48068-59035;48068-59055;48068-59075;48069-09030;48069-59035;48069-59055;48069-59075;48655-0D060;48655-52010;52029108;72-5090;81 92 3281;81 92 3282;A70-0259;ADT380209;BU9121;BU9122;C8595;CAB20048;DS13-0207 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 55.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2011, 2023, 2014, 2007, 2015, 2022, 2012, 2004, 2017, 2013, 2020, 1999, 2016, 2019, 2001, 2003, 2000, 2005, 2024, 2002, 2009, 2018, 2010, 2008, 2006, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |