


186 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BBR Automotive 001-10-18425, RTS 017-00559, FORMPART 1200158, OCAP 1216081, SWAG 20 93 9088, A.B.S. 271387, AKRON-MALÒ 27450, BMW 33 32 6 792 525, BMW 33 32 6 792 525 SK, BMW (BRILLIANCE) 33 32 6 792 525 SK, BMW 33 32 6 792 551, BMW (BRILLIANCE) 33 32 6 792 551, SPIDAN CHASSIS PARTS 411966, METZGER 52095409, STELLOX 77-02050-SX, SIDEM 821728, RODRUNNER BC-BM-BS113, RODRUNNER BC-SB 870, TEKNOROT BM-BS113, MOOG BM-SB-10991, BORG & BECK BSK7825, BGA BU0964, QUINTON HAZELL EMS8722, FIRST LINE FSK7825, PATRON PSE11879, TEKNOROT SB 870, FAI AutoParts SS10311, DELPHI TD1630W, DELPHI TD1689W| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM2614 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 001-10-18425;017-00559;1200158;1216081;20 93 9088;271387;27450;33 32 6 792 525;33 32 6 792 525 SK;33 32 6 792 525 SK;33 32 6 792 551;33 32 6 792 551;411966;52095409;77-02050-SX;821728;BC-BM-BS113;BC-SB 870;BM-BS113;BM-SB-10991;BSK7825;BU0964;EMS8722;FSK7825;PSE11879;SB 870;SS10311;TD1630W;TD1689W |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |