



356 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MERCEDES-BENZ 205 330 19 07, MERCEDES-BENZ (BBDC) 205 330 19 07, MERCEDES-BENZ 205 330 20 07, MERCEDES-BENZ (BBDC) 205 330 20 07, MERCEDES-BENZ 205 330 59 01, MERCEDES-BENZ 205 330 60 01, MERCEDES-BENZ 205 330 61 01, MERCEDES-BENZ 205 330 62 01, MERCEDES-BENZ 205 333 02 14, MERCEDES-BENZ A 205 330 19 07, MERCEDES-BENZ (BBDC) A 205 330 19 07, MERCEDES-BENZ A 205 330 20 07, MERCEDES-BENZ (BBDC) A 205 330 20 07, MERCEDES-BENZ A 205 330 59 01, MERCEDES-BENZ A 205 330 60 01, MERCEDES-BENZ A 205 330 61 01, MERCEDES-BENZ A 205 330 62 01, MERCEDES-BENZ A 205 333 02 14| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38MR1800 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 205 330 19 07;205 330 19 07;205 330 20 07;205 330 20 07;205 330 59 01;205 330 60 01;205 330 61 01;205 330 62 01;205 333 02 14;A 205 330 19 07;A 205 330 19 07;A 205 330 20 07;A 205 330 20 07;A 205 330 59 01;A 205 330 60 01;A 205 330 61 01;A 205 330 62 01;A 205 333 02 14 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 47.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |