Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
SWAG 33 10 4487, METZGER 52085708, OPEL 84198832, VAUXHALL 84198832, OPEL 84198832 SK, VAUXHALL 84198832 SK, OPEL 84198833, VAUXHALL 84198833, OPEL 84198833 SK, VAUXHALL 84198833 SK, COMLINE CRB3468, MOTAQUIP LVSK1353, FAI AutoParts SS10577, WILMINK GROUP WG2247408| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38OP1601 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 33 10 4487;52085708;84198832;84198832;84198832 SK;84198832 SK;84198833;84198833;84198833 SK;84198833 SK;CRB3468;LVSK1353;SS10577;WG2247408 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2017, 2021, 2025, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |