



198 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
38SZ3001, LEMFÖRDER 42373 01, SUZUKI 45262 61M00, SUZUKI 45262-61M00, SUZUKI 45540 68L00, GSP 516509, FIAT 71742731, FIAT 71742732, MAXGEAR 72-5051, SIDEM 877614, DENCKERMANN D300332| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38SZ3001 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 38SZ3001;42373 01;45262 61M00;45262-61M00;45540 68L00;516509;71742731;71742732;72-5051;877614;D300332 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2011, 2008, 2025, 2019, 2012, 2016, 2023, 2020, 2014, 2022, 2021, 2024, 2017, 2009, 2015, 2007, 2010, 2018, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, SX4, Vitara |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |