

220 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 103971, FEBI BILSTEIN 105832, ORIGINAL IMPERIUM 1359, SWAG 20 10 3971, SWAG 20 10 5832, A.B.S. 271657, AKRON-MALÒ 27473, ALPINA 33 32 6 775 680, BMW 33 32 6 775 680, ROLLS-ROYCE 33 32 6 775 680, ALPINA 33 32 6 775 902, BMW 33 32 6 775 902, ROLLS-ROYCE 33 32 6 775 902, BMW 33 32 6 779 847, BMW 33 32 6 779 848, DYS 37-23779, SPIDAN CHASSIS PARTS 412953, CPB 527118, TALOSA 57-04781, ALPINA 6 775 680, BMW 6 775 680, ROLLS-ROYCE 6 775 680, ALPINA 6 775 902, BMW 6 775 902, ROLLS-ROYCE 6 775 902, BMW 6 779 847, BMW 6 779 848, STELLOX 77-00905-SX, OE Germany 800702, SIDEM 821744, MOOG BM-SB-10461, FLENNOR FL10312-J, MONROE L11865, PATRON PSE11875, FAI AutoParts SS10316, WILMINK GROUP WG1888641| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM1005 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 103971;105832;1359;20 10 3971;20 10 5832;271657;27473;33 32 6 775 680;33 32 6 775 680;33 32 6 775 680;33 32 6 775 902;33 32 6 775 902;33 32 6 775 902;33 32 6 779 847;33 32 6 779 848;37-23779;412953;527118;57-04781;6 775 680;6 775 680;6 775 680;6 775 902;6 775 902;6 775 902;6 779 847;6 779 848;77-00905-SX;800702;821744;BM-SB-10461;FL10312-J;L11865;PSE11875;SS10316;WG1888641 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48.4 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2011, 2012, 2017, 2009, 2014, 2016, 2015, 2021, 2008, 2025, 2010, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | B6, B7, 6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |