363 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BBR Automotive 001-10-30119, MERCEDES-BENZ 2053302107, MERCEDES-BENZ 2053302207, MERCEDES-BENZ 2053305801, MERCEDES-BENZ 2053306301, MERCEDES-BENZ 2053306401, MERCEDES-BENZ 2053523700, MERCEDES-BENZ A2053302107, MERCEDES-BENZ A2053302207, MERCEDES-BENZ A2053305801, MERCEDES-BENZ A2053306301, MERCEDES-BENZ A2053306401, MERCEDES-BENZ A2053523700| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11MR1800 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 001-10-30119;2053302107;2053302207;2053305801;2053306301;2053306401;2053523700;A2053302107;A2053302207;A2053305801;A2053306301;A2053306401;A2053523700 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2024, 2013, 2017, 2014, 2016, 2015, 2021, 2025, 2022, 2019, 2018, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, E-Class |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |