



840 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BMW 0 406 872, RTS 017-00377, FEBI BILSTEIN 104324, FORMPART 1200141, SWAG 20 10 4324, APlus 22042AP, RIDEX 251T0358, AKRON-MALÒ 271291, A.B.S. 271553, BMW 31 12 0 406 872, BMW 31 12 6 768 302, DYS 37-26130, SPIDAN CHASSIS PARTS 412387, CPB 504405, TALOSA 57-11486, BMW 6 768 302, ASAM 76872, TRICLO 782037, FR REDAELLI 7-SB858, SIDEM 821673, STELLOX 87-07230-SX, RODRUNNER BC-BM-BS046, RODRUNNER BC-SB 1250, RODRUNNER BC-SB 652, TEKNOROT BM-BS046, MOOG BM-SB-15681, FRAP FSB2964, TEKNOROT SB 1250, TEKNOROT SB 652, Stark SKTA-1060359| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38BM0324 |
| Виробник | AS Metal |
| Кросс-номери | 0 406 872;017-00377;104324;1200141;20 10 4324;22042AP;251T0358;271291;271553;31 12 0 406 872;31 12 6 768 302;37-26130;412387;504405;57-11486;6 768 302;76872;782037;7-SB858;821673;87-07230-SX;BC-BM-BS046;BC-SB 1250;BC-SB 652;BM-BS046;BM-SB-15681;FSB2964;SB 1250;SB 652;SKTA-1060359 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.3 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2011, 2023, 2014, 2007, 2015, 2022, 2012, 2017, 2013, 2020, 2016, 2019, 2005, 2024, 2009, 2018, 2010, 2008, 2006, 2021 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |