

1 270 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ELWIS ROYAL 0026510, AUDI 028 103 383 BR, CUPRA 028 103 383 BR, SEAT 028 103 383 BR, SKODA 028 103 383 BR, VW 028 103 383 BR, FORD 1 005 261, FORD 1 079 768, TOPRAN 100 284, AJUSA 10094920, GUARNITAUTO 104745-5253, STELLOX 11-25023-SX, 30-028688-00, 30100790768, RIDEX 318G0181, ELRING 412.912, CORTECO 414597P, TRISCAN 501-8539, REINZ 61-31270-20, FORD 95VW 6051HA, PAYEN BX820, BGA CH7338J, FAI AutoParts HG539, MOTIVE HGW821L, Stark SKGCH-0470180, V10-1048, WILMINK GROUP WG1003183, WILMINK GROUP WG1009039, WILMINK GROUP WG1086561, WILMINK GROUP WG1096878, WILMINK GROUP WG1103368, WILMINK GROUP WG1176745, WILMINK GROUP WG1227341, WILMINK GROUP WG1227769, WILMINK GROUP WG1758087, WILMINK GROUP WG2134004| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 412.912 |
| Виробник | ELRING |
| Вид прокладки | ГБЦ |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford, Multicar, Audi, Seat |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |