


1 633 ₴
Застосування:
Seat Alhambra, Leon ST, Ateca, Tarraco, Leon, Altea, Altea XL, Leon SC; Audi A3, Q3, A1, TT, TT Roadster, Q2, A3 Allstreet; Volkswagen Golf VI, Jetta IV, EOS, Touran, Golf VII, Passat B7, CC B7, Tiguan, Passat Alltrack B7, Scirocco III, Sharan, Passat B8, Golf Alltrack VII, Passat Alltrack B8, Arteon, T-roc, Arteon Shooting Brake, Golf VIII, Passat B9, Golf Alltrack VIII, Beetle, Golf Sportsvan VII, Golf Plus V, Scirocco, Golf Plus, Taos, Tiguan Allspace; Skoda Octavia III Combi, Octavia III, Yeti, Superb III, Kodiaq I, Karoq, Octavia IV Combi, Superb IV, Kodiaq II, Octavia IV, Octavia II Combi, Octavia II, Superb II; Cupra Ateca, Formentor, Leon;| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC3425 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 5Q0505323C;5Q0505323D;WHT000232 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 354 мм |
| Конструктивні особливості | Без кульового шарніра |
| Місце встановлення | Верхній |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2005, 2012, 2015, 2020, 2019, 2013, 2008, 2022, 2006, 2023, 2004, 2010, 2016, 2017, 2009, 2021, 2025, 2003, 2018, 2011, 2024, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Eos, Leon, Q3, Golf, Passat, TT, A3, Octavia, Altea, Yeti, Touran, Scirocco, A1, Alhambra, Jetta, Tiguan, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Ширина | 150 мм |