

1 533 ₴
Застосування:
Land Rover Freelander I 1.8 i 16V 4x4 -- 18 K4F -- 02.1998 - 11.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1652 |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | LR021899;SFP000010;SFP000020;SFP500100 |
| Висота внутрішньої накладки | 62.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2001, 1998, 2006, 2002, 2005, 2003, 2004, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |