



1 291 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BREMBO 08.E764.11, AP 10207 V, A.B.S. 17685, MAXGEAR 19-2223, MAXGEAR 19-2223SPORT, METELLI 23-1636C, MEYLE 29-15 523 0003, ASHIKA 61-0W-W02C, JAPKO 61W02C, CIFAM 800-1636C, RIDEX 82B0676, MAXTECH 865012, HELLA 8DD 355 120-921, HELLA PAGID 8DD 355 120-921, TEXTAR 92269903, CHEVROLET 96 389 659, DAEWOO 96389659, BRAXIS AE0745, fri.tech. BD0090, DELPHI BG4194, ZEKKERT BS-5897, OPTIMAL BS-9456C, BRECO BV 6284, TRUSTING DF090, JAPANPARTS DP-W02C, FOMAR Friction FO 2777, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3310903, MINTEX MDC2628, PROTECHNIC PRD5511, ROTINGER RT 1528, ROTINGER RT 1528-GL, ROTINGER RT 1528-GL T3, ROTINGER RT 1528-GL T5, ROTINGER RT 1528-GL T6, ROTINGER RT 1528-GL T9, Stark SKBD-0022826| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T52 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |