


2 684 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 186465, A.B.S. 18716, MITSUBISHI 4615A097, SUZUKI 4615A097, MITSUBISHI 4615A224, PROFIT 5010-2700, STELLOX 6020-1907V-SX, MAXTECH 855111, BLUE PRINT ADBP430187, BLUE PRINT ADC443130, BORG & BECK BBD5633, FREMAX BD-7023, DELPHI BG5038C, KAVO PARTS BR-5802-C, ZEKKERT BS-5907, ADVICS D6R190B, MILES K011683, MILES K211683, LPR M1033V, SAMKO M1033V, PROTECHNIC PRD6299, NiBK RN1634, ROTINGER RT 21593, ROTINGER RT 21593-GL, ROTINGER RT 21593-GL T3, ROTINGER RT 21593-GL T5, ROTINGER RT 21593-GL T6, ROTINGER RT 21593-GL T9| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 C32 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 84.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 315 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |