



1 747 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 478 718, AKRON-MALÒ 1110174, AUTOMEGA 120009710, FORD 1321488, FORD 1376118, FORD 1388257, MAPCO 15818, MAPCO 15818C, A.B.S. 17151, FEBI BILSTEIN 18626, MAXGEAR 19-0811, MAXGEAR 19-0811MAX, MAXGEAR 19-0811SPORT, FORD 1S7W 1125 AB, FORD 1S7W 1125 AC, FORD 1S7W 1125 B3B, FORD 1S7W 1125 B3D, FORD 1S7W 1125 CA, FORD 1S7W 1125 CB, NK 202550, METELLI 23-0684C, ABAKUS 231-03-028, ATE 24.0124-0161.1, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611PR-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611PR-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611PR-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611PR-SET-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012401611-SET-MSP, TOPRAN 301 956, NK 312550, MAGNETI MARELLI 361302040180, FORD 4097477, FORD 4097478, FORD 4179398, FORD 4181042, SWAG 50 91 8626, PROFIT 5010-1125, JAGUAR 52091, CHAMPION 562180CH, JURID 562180J, JURID 562180JC, EUROBRAKE 5815202550, EUROBRAKE 5815312550, ASHIKA 60-00-0322, ASHIKA 60-00-0322C, JAPKO 600322, JAPKO 600322C, STELLOX 6020-2550VK-SX, STELLOX 6020-2550V-SX, DACO Germany 602503, GIRLING 6041471, METZGER 6110078, APlus 61310AP, MEYLE 715 521 7019, MEYLE 783 521 7019/PD, CIFAM 800-684C, TRISCAN 8120 16138C, MAXTECH 827024, RIDEX 82B0011, HELLA 8DD 355 108-041, HELLA PAGID 8DD 355 108-041, FTE 9072205, TEXTAR 92109603, TEXTAR 92109605, BLUE PRINT ADF124313, BLUE PRINT ADJ134356, DENCKERMANN B130143, BORG & BECK BBD4238, fri.tech. BD0663, OPEN PARTS BDR1912.20, FTE BS5199, OPTIMAL BS-6590, OPTIMAL BS-6590HC, BSG BSG 30-210-017, JAGUAR C2S 35270, JAGUAR C2S 42667, JAGUAR C2S 4566, JAGUAR C2S 49729, BREMSI CD7125V, FERODO DDF1125, FERODO DDF1125C, TRW DF4147, TRUSTING DF663, JAPANPARTS DI-0322, JAPANPARTS DI-0322C, Dr!ve+ DP1010.11.0750, FI.BA FBD337, FOMAR Friction FO 2428, KEY PARTS KBD4238, MINTEX MDC1503C, ASHUKI by Palidium P330-014, DON PCD18112, QUARO QD4586, QUARO QD4586HC, RAICAM RD00259, ROTINGER RT 2589, ROTINGER RT 2589-GL, ROTINGER RT 2589-GL T3, ROTINGER RT 2589-GL T5, ROTINGER RT 2589-GL T6, ROTINGER RT 2589-GL T9, ROTINGER RT 2589HP, ROTINGER RT 2589HP-GL, ROTINGER RT 2589HP-GL T3, ROTINGER RT 2589HP-GL T5, ROTINGER RT 2589HP-GL T6, ROTINGER RT 2589HP-GL T9, Stark SKFO-2010, TOMEX Brakes TX 70-44, VAICO V25-80007, WAGNER WGR1125-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B44 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 107.95 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |