1 492 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 478 174, FEBI BILSTEIN 108500, FEBI BILSTEIN 10911, AKRON-MALÒ 1110338, A.B.S. 16039, MAXGEAR 19-0712, MAXGEAR 19-0712MAX, MAXGEAR 19-0712SPORT, METELLI 23-0344C, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051PR-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051PR-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051SE-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051SE-SET-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012101051-SET-MSP, ZIMMERMANN 280.3153.20, ZIMMERMANN 280.3153.52, ZIMMERMANN 280.3153.53, MEYLE 31-15 521 0015, NK 312656, SWAG 33 10 3041, MAGNETI MARELLI 361302040292, MAGNETI MARELLI 361302040701, HONDA 45251-S6D-E10, HONDA 45251-SCC-900, HONDA 45251-SK7-000, HONDA 45251-SK7-A00, HONDA 45251-SK7-A10, HONDA 45251-SK7-J00, HONDA 45251-SR0-A00, HONDA 45251-SR0-A10, HONDA 45251-ST3-E10, PROFIT 5010-0492, CHAMPION 561630CH, JURID 561630J, JURID 561630JC, EUROBRAKE 5815312656, STELLOX 6020-2614VK-SX, STELLOX 6020-2614V-SX, DACO Germany 602615, GIRLING 6030211, METZGER 6110128, IAP QUALITY PARTS 709-06014, CIFAM 800-344C, TRISCAN 8120 40113C, RIDEX 82B0085, SWAG 85 91 0911, MAXTECH 851034, HELLA 8DD 355 103-121, HELLA PAGID 8DD 355 103-121, FTE 9072591, TEXTAR 92060900, TEXTAR 92060903, BLUE PRINT ADH243114, BLUE PRINT ADH24329, DENCKERMANN B130169, BORG & BECK BBD4081, fri.tech. BD0300, OPEN PARTS BDA1215.20, OPEN PARTS BDR1215.20, KAVO PARTS BR-2223-C, OPTIMAL BS-2240, OPTIMAL BS-2240C, FTE BS4372, BSG BSG 35-210-008, FERODO DDF492, FERODO DDF492C, TRUSTING DF300, TRW DF3021, Dr!ve+ DP1010.11.0563, FOMAR Friction FO 2200, ROVER GBD 90840, ASHUKI by Palidium H037-55, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3304026, NIPPARTS J3304026, KEY PARTS KBD4081, MINTEX MDC1023, MINTEX MDC1023C, NISSHINBO ND8011K, DON PCD11942, QUARO QD8401, QUARO QD8401HC, RAICAM RD01277, ROTINGER RT 2073, ROTINGER RT 2073-GL, ROTINGER RT 2073-GL T3, ROTINGER RT 2073-GL T5, ROTINGER RT 2073-GL T6, ROTINGER RT 2073-GL T9, MG SDB 1006 00, ROVER SDB 1006 00, Stark SKBD-0020087, TOMEX Brakes TX 70-68, WAGNER WGR0492-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B23 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda, Rover |
| Товщина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |