95 ₴
Застосування:
Hyundai Accent IV 1.4 -- G4FA -- 11.2010 - 03.2018| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0294 |
| Виробник | CTR |
| Кросс-номери | 548133X000;555132L100 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2019, 2018, 2015, 2020, 2024, 2016, 2010, 2017, 2022, 2013, 2025, 2012, 2021, 2011, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |