


128 ₴
Застосування:
Suzuki Alto IV 1.0 (SH410) -- G10B -- 09.1994 - 06.2002| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0418 |
| Виробник | CTR |
| Кросс-номери | 4243170B42 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2001, 1998, 1996, 1997, 2000, 1994, 2002, 2004, 2005, 1999, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Сумісність із моделлю | Ignis |