Застосування:
Toyota Yaris 1.0 (SCP10_, SCP10R) -- 1SZ-FE -- 04.1999 - 09.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0524 |
| Виробник | CTR |
| Кросс-номери | 4881552030 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2001, 2000, 2002, 2004, 2005, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Сумісність із моделлю | Yaris |