

137 ₴
Застосування:
KIA Bongo 2.4 TDCi -- D4BH -- 10.2003 - 2025| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GV0195 |
| Виробник | CTR |
| Кросс-номери | 544494 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2023, 2021, 2006, 2004, 2014, 2003, 2020, 2018, 2016, 2013, 2010, 2012, 2005, 2009, 2017, 2019, 2015, 2025, 2011, 2008, 2022, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |